Студио "Тангерин" организира Ден на тангото вчера в зала “София” на Интерпред. В празничната програма участваха професионални танцьори, а София Квартет изнесе концерт. Студио "Тангерин" е създадено на 11.12.2004 година и оттогава отбелязва тази дата със специални събития. През 1977 година денят 11 декември е обявен за Национален ден на тангото в Аржентина. 12.12.2006