Кметът на София Бойко Борисов стана патрон на благотворителната вечеря организирана с цел събиране на средства за дома за изоставени възрастни хора на бул. „Цар Борис ІІІ” в столицата. Кампанията подкрепиха президентът на Професионалната футболна лига Валентин Михов, вицепрезидентът на БФС Михаил Касабов, скулпторът Вежди Рашидов, Димитър Туджаров - Шкумбата.
08.12.2006 |