Една от най-известните български формации от 80-е години - “Трамвай номер 5” пя отново заедно на голям концерт снощи в зала 1 на НДК. В акомпанимент на основателят на групата Петко Петков на сцената свириха Косьо Цеков и Ивайло Крайчовски от ФСБ. Като гост изпълнители на концерта пяха група “ТЕ”, които представиха няколко авторски изпълнения. Любо и Петко изпълниха заедно хитовото парче “Усмивката”. Известният български китарист Иван Лечев е “освежил” старите хитови парчета на групата с нов аранжимент специално за концерта.
“Трамвай номер 5”- Петко, Джина, Ади, Мая и Михаела изпяха любимите на публиката песни “Красота”, “Тя”, “Слънчево момиче”, “Усмивката”. 08.12.2006 |