Служители на пристанището във Варна извадиха с кран потънал в морето Фолксваген Поло. Колата е била забелязана вчера, но по първоначалните данни е престояла поне месец под водата. Органите на реда провеждат следствие за установяване на причините за инцидента. 05.12.2006 |