 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Двучасови опашки на касите за ток във Варна
|
Изнервени варненци чакат по два часа да дойде редът им да платят сметката си за ток на опашки в пощите. Жителите на морската ни столица бързат да си разчистят сметките с енергото преди идващите коледни и новогодишни празници.
04.12.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|