БГНС-Пловдив организира факелно шествие снощи, което тръгна от площад “Съединение” и премина през главната улица на града. То завърши пред паметника на Гюро Михайлов. Шествието е по-случай годишнината от подписването на Ньойския мирен договор. 28.11.2006 |