 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Кока-Кола дари на жителите на София най-голямото коледно дърво
|
За четвърта поредна година Кока-Кола дари на жителите и гостите на София най- голямото коледно дърво. Светлините на елхата запали лично кметът Бойко Борисов вчера в 18.30 часа на тържествена церемония. Тази година Столична община и компанията Кока-Кола избраха да украсят живо дърво с височина 24-метра в градинката до Народното събрание. По традиция парад на джуджетата предшестваше запалването на светлините на коледното дърво. Дядо Коледа поведе празничното шествие от фонтана пред Президентството. 28.11.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|