Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Кока-Кола дари на жителите на София най-голямото коледно дърво
За четвърта поредна година Кока-Кола дари на жителите и гостите на София най- голямото коледно дърво. Светлините на елхата запали лично кметът Бойко Борисов вчера в 18.30 часа на тържествена церемония.  Тази година Столична община и компанията Кока-Кола избраха да украсят живо дърво с височина 24-метра в градинката до Народното събрание. По традиция парад на джуджетата предшестваше запалването на светлините на коледното дърво. Дядо Коледа поведе празничното шествие от фонтана пред Президентството.
28.11.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz