 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Обновиха клиниката по кардиология в Пловдив
|
Обновената клиника по кардиология отвори врати днес с тържествена литургия в Унивеситетска болница "Св. Георги" в Пловдив. Лично почетният консул Пиетро Луиджи Гия преряза лентата. След това той заедно с директора на болницата доктор Илия Баташки и директора на клиниката по кардиология доктор Атанас Джурджев разгледаха новата апаратура. 23.11.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|