Събития
Футболистите от "Барселона" тръгнаха за мача с "Левски" под аплодисментите на български фенове
|
Футболистите от "Барселона" тръгнаха от Гранд хотел "София", съпроводени от многобройна охрана и фенове, снимащи с мобилните си телефони. 23.11.2006 |
|
Share |
|