Пътешественикът Миро Нанков, който е обиколил много страни по света, откри изложба със собствени фотографии вчера в “Клуб на Фоторепортера”.
Той показа снимки от екскурзиите, които неговата туристическа фирма организира. Обективът му е уловил места в Мексико, Гватемала, Венецуела, Бразилия, Перу, Боливия, Аржентина, Чили, Еквадор, Парагвай, Белис, Колумбия. На откриването присъства и доктор Петър Берон, който по думите на Миро е “най-големия български пътешественик”.
21.11.2006 |