Министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова пристигна на посещение в Пловдив. Тя се срещна с кмета д-р Иван Чомаков, областния управител Тодор Петков и зам.-кмета Писков в сградата на общината. Тримата обсъдиха откриването на нов социален център в Пловдив. Очаква се по-късно министър Масларова да посети ромския квартал “Столипиново”. 21.11.2006 |