Хиляди пловдивчани протестираха днес срещу политиката на непрозрачност, която води фирма И-Ви-Ен, собственик на Електроразпределение - Пловдив. Протестното шествие е организирано от ВМРО поради несъответствия между изразходвана електроенергия и начислените суми.
14.11.2006 |