Днес започна 11-ото издание на най-голямото изложение по информационни и телекомуникационни технологии в България - "Баит Експо". Председателят на УСБАИТ Златко Златев откри изложението и приветства присъстващите. Той каза, че всичко показано на експото е резултат от труда на всички и натрупания опит и знания, които са и ще помагат за достигането на европейските изисквания. 31.10.2006 |