Събития
Група “ТЕ” представиха видеото към песента си “Мога”
|
Група “ТЕ” представиха видеото към новия си хит “Мога” снощи в клуб “Back Stage”. Снимките са правени в Лондон. Там за няколко дни групата и режисьорът Георги Шопов се сливат с многобройните туристи. Освен английските кадри във видеото са включени и два концерта на групата. Музиката и аранжиментът на парчето “Мога” са на “ТЕ”, а текстът на Любо. Клипът се върти ексклузивно в ефира на телевизия ММ. На партито снощи дойдоха много приятели и колеги на групата. Наред с шефът на ММ Камен Воденичаров клипа изгледаха Тончо Токмакчиев, Катето Евро, Деси Тенекеджиева, Руши Виденлиев, Камелия Тодорова, Дим Дуков, Дани с приятелката си Мариела. Джазменът Живко Петров, Крум и Орлин от Каффе също поздравиха групата за новия клип. 18.10.2006 |
|
Share |
|