С демонстрации на техники за залавяне на терористи и освобождаване на заложници премина втория ден от антитерористичното учение "Тъмна сянка" в Бургас. Командосите от Специализирания отряд за борба с тероризма (С.О.Б.Т.) показаха уменията си за справяне с критични ситуации на пристанището и на територията на петролната рафинерия "Лукойл". На демонстрациите присъствха министърът на вътрешните работи Румен Петков, зам.-министърът на отбраната Спас Панчев и областният управител Любомир Пантелеев.