В трета палата на Пловдивския панаир официално честваха 5 години от създаването на "Европейския колеж по икономика и управление" гр. Пловдив. За доброто настроение на студенти и преподаватели се погрижиха момичетата от нашумелия в Града на тепетата квартет "Интро", D.J. Венци и рапърите Румънеца и Енчев. Сред гостите бяха кметът на Пловдив - д-р Иван Чомаков, известният телевизионен водещ Георги Коритаров, бившият министър - председател Жан Виденов, Нина Радева и зам.-министърът на образованието Ваня Добрева. 12.10.2006 |