Днес в село Дълго поле край Пловдив отбелязаха една година от голямото наводнение през 2005, когато пострадаха над 450 семейства. В храм "Свети Арахангел Михаил" в
селото отслужиха молебен и раздадоха курбан за здраве по случай годишнината.
19.09.2006 |