 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Запалянковци се сбиха на булевард "Черни връх"
|
Агитки на "Левски" и ЦСКА се сбиха пред фен-магазина на "Левски" на булевард "Черни връх" в столицата преди предстоящия мач. Двама са пострадали в мелето, като единият по първоначални сведения е откаран в "Пирогов". Полицията се намеси, като повече палки отнесоха привържениците на "Левски". По думи на сините фенове органите на реда са строшили и стъклото на магазина. 17.09.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|