Политици, шоу звезди и водещи дойдоха на партито, организирано от Нова телевизия по случай началото на новия сезон, снощи в дискотека "Sin City". На сцената пяха Лили Иванова, Орлин Горанов, Камелия Тодорова, Белослава, Дони и Нети. Гостите поздрави и "Биг Брадър" чиито глас им каза, че е грехота да не се забавляват. Мъжете сервитьори от кетъринга носеха дълги черни монашески роби с качулки, асоциация с рекламата на започващия "Биг Брадър III". 12.09.2006 |