Събития
2,6 милиона пътника годишно ще преминават през новия терминал на летище София
|
2,6 милиона пътника и 26 000 тона карго обмен годишно ще може да поеме новият терминал на летище София. Премиерът Сергей Станишев, министърът на транспорта Петър Мутафчиев и Пламен Станчев, директор на летището направиха последна проверка за техническата изправност и състояние на съоръжението. По план терминалът ще започне да функционира пълноценно след 15 септември. 30.08.2006 |
|
Share |
|