 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Четвърти национален празник на специфичните възможности на слепоглухите
|
Днес кметът на Добрич Детелина Николова откри Четвъртото държавно първенство по общофизически и лекоатлетически дисциплини на слепоглухи в лекоатлетическа зала "Добротица" в град Добрич. Присъстваха и председателят на Националната асоциация на слепоглухите в България, Димитър Парапанов и Георги Сеизов от Държавната агенция за младежта и спорта.
Добрич е домакин на състезанието за втора поредна година. В него участват 120 души от 25 града по общофизически и лекоатлетически дисциплини. Добричка област е представена от 13 състезатели. Дисциплините са 200 метра гладко бягане с придружител и тласкане на гюле.
27.08.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|