Днес на пресконференция в Пловдив кметът на града д-р Иван Чомаков и областният управител Тодор Петков представиха мерките, които са взети за преодоляването на епидемията от хепатит в квартал "Столипиново", както и финансите които е необходимо да бъдат отпуснати от Министерство на финансите и Министерство на икономиката за справяне с проблема. Кметът заяви, че незаконните и неотговарящите на хигиенните изисквания жилища ще бъдат събаряни. До момента от квартала са извозени над 150 тона битови отпадъци.
25.08.2006 |