Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

В Столипиново ще събарят незаконни постройки заради епидемията от хепатит
Днес на пресконференция в Пловдив кметът на града д-р Иван Чомаков и областният управител Тодор Петков представиха мерките, които са взети за преодоляването на епидемията от хепатит в квартал "Столипиново",  както и финансите които е необходимо да бъдат отпуснати от Министерство на финансите и Министерство на икономиката за справяне с проблема. Кметът заяви, че незаконните и неотговарящите на хигиенните изисквания жилища ще бъдат събаряни. До момента от квартала са извозени над 150 тона битови отпадъци.


25.08.2006
Share
Пловдив - Пресконференция на кмета Иван Чомаков и областния управител Тодор Петков за епидемията от хепатит в Столипиново
25.08.2006
тегло: 333 KB
размери: 1536X2048 px
автор: www.plovdiv24.com
Тодор Петков и Иван Чомаков

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz