В Художествената галерия на Добрич, деца от клуб "Мариана" представиха благотворителна изложба на рисунки от акварел и приложно изкуство. Поздрав при откриването направи лично кмета на Община Добрич Детелина Николова, която подари на децата блокчета за рисуване, бои, четки и фулмастери за бъдещите им творения. Организатори на проявата са детски клуб "Мариана", Художествената галерия и Сдружение "Деца на Европа". 25.08.2006 |