 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Велопатрули се грижат за сигурността на туристите в Морска градина на Бургас
|
Днес директорът на областна дирекция полиция - Бургас, комисар Павлин Димитров даде старт на дежурство на велополицаи. Патрулите ще се грижат за сигурността на туристите в Морската градина на града от днес. Дванадесет полицейски служители, работещи досега като пеши патрули, ще продължат да осъществяват дейността си на велосипеди. Полицаите ще осигуряват денонощно присъствие на два патрулни екипа в препълнените с туристи атракциони и алеи на Приморския парк в Бургас. 17.08.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|