 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Приключиха снимките на филма ''А днес накъде...?''
|
Приключиха снимките на филма “А днес накъде...?” вчера.
На партито в зала “Matti`D” дойде по-голямата част от екипът заснел продължението на известния от близкото минало филм "А сега накъде...?".
Стефан Китанов-Кита произнесе кратка реч и разказа някой случки и весели моменти от снимачния период. Спомена имената на спонсорите и на всички, които са дали приноса си за улесняването на работния процес. След това прикани Рангел Вълчанов за слово. Режисьорът с видимо вълнение благодари на всички, които с работата си са допринесли за създаването на лентата, като изброи екипите и ги повика при себе си.
Докато Рангел Вълчанов говореше, актьорите станаха и се наредиха около него, а след като той завърши словото си, всички му се поклониха в знак на признателност и уважение.
07.08.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|