Днес от НДК тръгна походът на настоящи и бъдещи майки в подкрепа на кърменето. Инициативата е част от Световната седмица на кърменето, която се отбелязва всяка година в над 120 страни по света през първата седмица на август. Основната цел която са си оставили организаторите е да привлекат вниманието към ползите от кърменето за бебето, майката и обществото.
05.08.2006 |