 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Музиканти от Оперно-филхармонично дружество - Бургас свирят на улицата
|
Продължаващата пандемия и удължаването на здравните мерки изкараха музиканти от Оперно-филхармонично дружество - Бургас на улицата. Артистите излязоха да свирят на открито, търсейки контакт с публиката. 15.12.2020 |
|
Share |
|
|
 |
|
|