 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
"Фамилия Тоника" и "Лев Инс" подариха концерт на столичани
|
Над 5 хиляди софиянци пяха заедно с "Фамилия Тоника" на концерт снощи на площада пред Народния театър. Любимците на поколения българи празнуват 33 години на сцена заедно с 10-та годишнина на застрахователите "ЛЕВ ИНС". Изпълнителният директор на "ЛЕВ ИНС" Стефан Софиянски поздрави гостите и пожела на всички повече сигурност, а на компанията си да постигне същото неизменно доверие, което легендарната фамилия е извоювала в сърцата на хората. Празникът завърши със светлинно шоу и много подаръци за публиката. Националното турне на "Фамилия Тоника" и "ЛЕВ ИНС" продължава до края на август в още 22 български града. 24.07.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|