Известният столичен фитнес “The Gym” отпразнува снощи една година. На партито дойдоха беквокалистката на Слави Александра Раева, певицата Анн Джи, която попадна в обятията на Фокс от трупата “Максимус”, Анастасия Мозер, Станимир Зашев, заместник-шеф на столичния общински съвет. Фитнесът “The Gym” нашумя преди време с това, че сценаристът Росен Петров призова в него на спаринг Волен Сидеров. 20.07.2006 |