Гражданска защита Бургас демонстрира спасителни операции след "земетресение" и "обгазяване". Това стана днес до мина "Върли бряг". Повод за учението е предстоящият утре празник на организацията, както и 70 години от създаването и. Поделенията по Гражданска защита са сформирани за първи път на 18 юли 1936 година. 17.07.2006 |