Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Френски струнен оркестър изнесе концерт в Добрич
45 преподаватели и ученици от музикалното училище на френския град Тарнос са на гости на СОУ "Св. Климент Охридски" в Добрич.  Заместник-кметът на община Добрич Ваня Балчева посрещна гостите. Френските ученици са настанени в домовете на възпитаници на добричкото училище. В четвъртък вечерта струнен оркестър и джаз формация от музикалното училище в Тарнос изнесоха концерт в Художествената галерия в Добрич.

На днешния национален празник на Франция, за гостите е предвидена специална програма из курортния комплекс "Албена".

Връзките на СОУ "Св. Климент Охридски" с музикалното училище в град Тарнос датират от почти седем години. Това е второто посещение на френските ученици в Добрич.
14.07.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz