 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Френски струнен оркестър изнесе концерт в Добрич
|
45 преподаватели и ученици от музикалното училище на френския град Тарнос са на гости на СОУ "Св. Климент Охридски" в Добрич. Заместник-кметът на община Добрич Ваня Балчева посрещна гостите. Френските ученици са настанени в домовете на възпитаници на добричкото училище. В четвъртък вечерта струнен оркестър и джаз формация от музикалното училище в Тарнос изнесоха концерт в Художествената галерия в Добрич.
На днешния национален празник на Франция, за гостите е предвидена специална програма из курортния комплекс "Албена".
Връзките на СОУ "Св. Климент Охридски" с музикалното училище в град Тарнос датират от почти седем години. Това е второто посещение на френските ученици в Добрич. 14.07.2006 |
|
Share |
|
|
 |
|
|