Приключиха финалите на кулинарния конкурс "Ястие за двама"
Зала "Триадица" на Гранд Хотел София стана домакин на финалите в националния кулинарен конкурс "Ястие за двама". Събитието съвпадна с шестнадесетия рожден ден на вестник "Ние, жените", който организира надпреварата за тринайсти път. Спонсорите на конкурса "Белла" и "Indesit" раздадоха награди на отличили се готвачи. 02.07.2006
Кулинарен конкурс "Ястие за двама" 02.07.2006 тегло: 438 KB
размери: 1329X2000 px
автор: Ивайло Славов Розита Михайлова от "Белла" връчва награда на Мира Бъчварова от София