Събития
Бивш миротворец направи фото-изложба, посветена на войната в Босна
|
Пресцентър Варна в Двореца на културата и спорта стана домакин на изложба, посветена на войната в Босна. Фотосите са дело на бившия миротворец Мирослав Григоров, който е бил синя каска към SFOR в състава на холандския батальон и е преживял три мисии в Косово след войната. Той се опитва да разкаже в снимки за живота на българските рейнджъри и за кошмара на хората, които живеят и умират в тези райони. 30.06.2006 |
|
Share |
|