Днес кметът на Бургас Йоан Костадинов и заместник-кметът по строителството Красимир Николов обявиха пред журналисти, че са приели приемо-предавателния протокол от фирма "Трейси", която извърши ремонта на надлез "Владимир Павлов". Той е част от международния път преминаващ през града за Турция и на север за Румъния. На 8 декември миналата година, след като на дясното платно на надлеза зейна 40-сантиметрова дупка, органите на КАТ пренасочиха движението към другото платно. По отремонтирания и изцяло преасфалтиран участък пръв премина кметът Костадинов. 20.06.2006 |