Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Отремонтираха бургаския надлез "Владимир Павлов"
Днес кметът на Бургас Йоан Костадинов и заместник-кметът по строителството Красимир Николов обявиха пред журналисти, че са приели приемо-предавателния протокол от фирма "Трейси", която извърши ремонта на надлез "Владимир Павлов".  Той е част от международния път преминаващ през града за Турция и на север за Румъния. На 8 декември миналата година, след като на дясното платно на надлеза зейна 40-сантиметрова дупка, органите на КАТ пренасочиха движението към другото платно. По отремонтирания и изцяло преасфалтиран участък пръв премина кметът Костадинов.
20.06.2006
Share
Бургас - Откриване на отремонтирания надлез "Владимир Павлов"
20.06.2006
тегло: 310 KB
размери: 1197X1800 px
автор: Румен Раканов
Кметът на Бургас Йоан Костадинов(в дясно) и заместник-кметът по строителството Красимир Николов
Бургас - Откриване на отремонтирания надлез "Владимир Павлов"
20.06.2006
тегло: 352 KB
размери: 1197X1800 px
автор: Румен Раканов
Кметът на Бургас Йоан Костадинов преминава с автомобил по отремонтитания надлез

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz