Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Заключително състезание от веригата по мотокрос Night of the jumps в "Арена Армеец"
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев присъства на заключителното състезание от веригата по мотокрос фрийстайл "Night of the jumps" в "Арена Армеец".

При завръщането на най-добрите мотоциклетисти у нас председателят на Организационния комитет на Гран при на България Румен Петков благодари за помощта на Министерството на младежта и спорта. Промоутърът на световния шампионат по мотокрос Марко Мантей даде отлична оценка на екипа, работил по създаването на трасето.

Победител в Гран при на България стана младата германска звезда Люк Акерман. Акерман беше най-добър в квалификацията и я спечели безапелационно с 373 т. Втори в нея се нареди Патерсън Боудън от Австралия с 322 т. Трети се нареди представителят на САЩ Адам Джоунс с 322 т.