 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
“Валяците” от Перник спечелиха шампионата по ръгби
|
„Валяците” от Перник завършиха 0:0 с отбора на „Ръгби клуб” Варна на стадиона във варненския квартал Владиславово. Това класира перничани на първо място. Втори са ръгбистите на НСА, а трети останаха варненци. 11.06.2006 |
|
Share |
|
Варна - финал на шампионат по ръгби
11.06.2006 тегло: 1106 KB
размери: 2000X1408 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Ръгби клуб Варна (с червени екипи) в битка с "Валяците" от Перник за първо място на стадион "Владиславово" |
|
Варна - финал на шампионат по ръгби
11.06.2006 тегло: 1155 KB
размери: 2000X1430 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи В ожесточената битка за първото място играч на варненския тим атакува шортите на един от валяците |
|
Варна - финал на шампионат по ръгби
11.06.2006 тегло: 993 KB
размери: 1325X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи |
|
Варна - финал на шампионат по ръгби
11.06.2006 тегло: 1060 KB
размери: 1330X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи "Валяците" от Перник спечелиха купата |
|
|
|
|
 |
|
|