В Плевен завърши Държавното първенство по тенис на маса за мъже "А" група. След победа във Варна и загуба във втораия мач на 11 юни тимът на Корабостроителите 92 Булярд-Варна спечели третата среща срещу плевенския отбор "Тетрон" и заслужено взе купата. Секретарят на Българската федерация по тенис Албертина Рангелова връчи златните медали на победителите. 11.06.2006 |