Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Варненци станаха шампиони на тенис на маса
В Плевен завърши Държавното първенство по тенис на маса за мъже "А" група. След победа във Варна и загуба във втораия мач на 11 юни тимът на Корабостроителите 92 Булярд-Варна спечели третата среща срещу плевенския отбор "Тетрон" и заслужено взе купата.  Секретарят на Българската федерация по тенис Албертина Рангелова връчи златните медали на победителите.
11.06.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz