Днес на стадиона на Национална спортна академия започнаха първите футболни срещи от турнира Каменица ФЕНкупа 2006. Тази година турнирът ще се проведе в 11 града в България или с 2 повече от миналата година. Инициативата обхваща Благоевград, София, Русе, Пловдив, Стара Загора, Плевен, Хасково, Габрово, Сливен, Бургас и Варна. Участниците ще играят за голямата награда – пътуване с Националния отбор по футбол по време на квалификация за Евро 2008. Официалното откриване на турнира е утре от 12.00 часа, след което в традиционен мач ще премерят сили отборите на "Каменица" и "Спортните журналисти".
02.06.2006 |