Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Бойко Борисов пусна новото осветление на Орлов мост
Столичният кмет Бойко Борисов включи новото осветление на столичното кръстовище Орлов мост. Инициативата е с подкрепата на "Булстрад", като част от поредицата благотворителни дейности, с които застрахователното дружество отпразнува своята 45-та годишнина. & nbsp; Заедно с кмета домакин на тържеството стана и изпълнителният директор на "Булстрад" Румен Янчев. Програма с музика и огнено шоу съпроводи събитието.
02.06.2006
Share
Осветиха столичното кръстовище "Орлов мост"
02.06.2006
тегло: 544 KB
размери: 1518X2000 px
автор: Ивайло Славов
Осветиха столичното кръстовище "Орлов мост"
02.06.2006
тегло: 483 KB
размери: 1330X2000 px
автор: Ивайло Славов
Боико Борисов

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz