Столичният кмет Бойко Борисов включи новото осветление на столичното кръстовище Орлов мост. Инициативата е с подкрепата на "Булстрад", като част от поредицата благотворителни дейности, с които застрахователното дружество отпразнува своята 45-та годишнина. & nbsp; Заедно с кмета домакин на тържеството стана и изпълнителният директор на "Булстрад" Румен Янчев. Програма с музика и огнено шоу съпроводи събитието. 02.06.2006 |