 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Дърво падна върху автомобил в центъра на София
|
Огромен, изгнил в основата кестен падна днес към 11.30 часа на улица "Цар Освободител" в близост до Софийски университет. Дървото се е сгромолясало върху паркиран на същото място лек автомобил "Форд Мондео". Причината за инцидента е силния вятър. Пристигналите на мястото пожарникари и полицаи трябваше да нарежат кестена на части за да освободят притиснатия автомобил. 31.05.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|