На церемония в Галерията за чуждестранно изкуство в столицата родната Федерация по биатлон раздаде отличия на най-изявените си спортисти от всички възрасти. Сред наградените са Радка Попова, Екатерина Дафофска и Павлина Филипова. Председателят на федерацията Васил Тончев лично благодари на споснорите на биатлонистите и им подари възпоменателни плакети. 30.05.2006 |