Американският музикант Джеси Брок свири на кънтри концерт
Американският музикант Джеси Брок свири на концерт “Вечер на американската фолкмузика (кънтри и блуграс)” в Зала 2 на НДК снощи. Джеси Брок свири на мандолина с българската кънтри група “Lilly of the west”. В концерта взе участие и певицата Ваня Костова. Васко Кръпката пък се изяви като водещ и взе интервю от амереканския гост. 30.05.2006