Георги Първанов и Бойко Борисов играят в един отбор
Президентът Георги Първанов, кметът на София Бойко Борисов и националният селекционер Христо Стоичков обраха най-силните овации на вчерашния благотворителен мач на Националния стадион "Васил Левски". Отборите на "Звезди 2007" и "Звезди 1994" завършиха наравно като си отбелязаха по шест гола. В двата тима се включиха още Йордан Лечков, Огнян Герджиков, Наско Сираков, Даниел Боримиров, посланикът на Холандия Вилем ван Ее, посланикът на Белгия Филип Беке и други. Целта на инициативата е да се съберат средства за домове за деца-сираци. 30.05.2006