На светилището край Татул жители на Източните Родопи посрещнаха утрото на най-българския ден. Въпреки ранния час, много хора дойдоха, за да видят изгрева на слънцето. Нетрадиционната инициатива за 24 май е по идея културните дейци и на областния управител на Кърджали Ангел Коджаманов и общинската администрация в Момчилград. 24.05.2006 |