Собственикът на “Мото-Пфое” Карл-Хайнц Пфое разби бутилка шампанско за първата копка на нов автомобилен център във Варна. Инвестицията в комплекса е за около 5 милиона евро. Центърът се изгражда до пътя Варна - Добрич, след отклонението за летището. 22.05.2006 |