Стратира четиридневното международно изложение за денс музика SEEME
Четиридневното международно изложение за денс музика SEEME /South-East European Music Exhibition/ стартира днес във Военния клуб. Освен изложение форумът ще включва още конференции и концерти в различни клубове и зали в София. По време на конференциите любителите на денс музиката и журналистите ще имат възможност да се срещнат с музикални експерти и известни DJ-и. Посетителите на изложението могат да разгледат щандовете на различните компании, свързани с музикалната индустрия. Наред с тези събития, феновете ще се веселят на нощните партита в Зимния дворец и Зала Фестивална. 18.05.2006