Площадка за обучение на деца по безопасно движение откриха днес в двора на СОУ “Отец Паисий” в Кърджали. Изграждането на съоръжението е по съвместен проект на училището, РПУ, “Пътно управление”, фирма “Озеленяване, чистота и благоустройство” и СБА.  
Идеята е децата да се обучават практически на безопасно движение в условия, близки на тези по улиците. Площадката е оборудвана със светофар, пътни знаци, обозначена е с маркировка.
12.05.2006 |