Събития
Дует "Каризма" представи първия си албум "Еклисиаст"
|
След петгодишно чакане феновете на хитовия дует "Каризма" могат да се сдобият с първия им албум. Галя и Миро изпяха снощи в Централния военен клуб две от общо 16-те парчета включени в диска. Специална статуетка "За най-дългоочакван албум" им връчиха шефовете на "БГ Радио" Ана-Мария Тонкова и Николай Янчовичин. На събитието присъстваха министърът на държавната администрация Николай Василев, екс-депутатката Юлияна Дончева, вокалът на група "Каффе" Орлин с приятелката си, водещата на "Защо не?" Марта Вачкова, барабанистът Калин Вельов, манекенката Снежина Вълкова, певицата Ваня Щерева, футболистът Стойко Сакалиев, актрисата Деси Тенекеджиева, Румънеца и Енчев, режисьорът Валери Милев, политическият коментанор Емил Спахийски, бигбрадърките Зара и Зейнеб, перкусионистката Лили Йончева, Дими от "Сленг", водещият на предаването "Полет над нощта" Георги Любенов, тв-водещият Милен Цветков, водещият на "Мело-тв мания" Наско, издателят на "Плейбой" Мартин Захариев. 12.05.2006 |
|
Share |