 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Мото-Пфое дари на Пътна полиция Volvo C 70 и откри още една "зебра" пред входа на търговския център на компанията в ж.к.”Люлин”
|
Автор: Агенция “Тенев”
Мото-Пфое откри още една “зебра” пред входа на търговския център на компанията в ж.к.”Люлин” днес. За подпомагане пътната безопасност в столицата, Карл-Хайнц Пфое, собственик на Мото-Пфое, връчи ключовете на автомобил Volvo C 70 на представителите на пътната полиция полоковник Недко Христов и полоковник Хари Антонов. Инициативата е част от програмата “Животът е безценен. Нека да го запазим!”, подчинена на концепцията за безопасност на световноизвестната шведска автомобилна компания Volvo, в която инвестират вносителите от Мото-Пфое. Досега са изградени нови пътни прелези и са реновирани пешеходни пътеки в най-рисковите места за пресичане в столицата. Информация на ухо: ВИП гости на тържествената церемония бяха посланикът на кралство Швеция Бертил Рут, собственикът на Мото-Пфое Карл-Хайнц Пфое, изпълнителните директори Димо Николов и Атанас Фурнаджиев и полоковник Алекси Кесяков, секретар на Държавно-обществената консултативна комисия по проблемите на безопасността на движението по пътищата.
www.Тenevagency.com
26.04.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|