Солистът на арт формация “ОМ” Николай Иванов отбеляза 10 години от най-високия концерт в света в Софийска градска галерия снощи. На 16 май 1996г. “ОМ” заедно с Теодосий Спасов, Коцето и Дони осъществяват най-високият концерт в света на 5345м. - Калапатар (под връх Еверест). Николай Иванов е музикант, композитор, мулти инструменталист, художник и пърформер. Той реализира убеждението си за синтеза на източните и западните идеи, използвайки етно и фолк мотиви. 26.04.2006 |